Nadmuchiwane ozdoby unoszące się pod sufitem są jedną z najlepszych atrakcji i dekoracji imprez urodzinowych, weselnych, sylwestrowych oraz wielu innych. Aby jednak osiągnąć wymarzony efekt i przystroić dowolne miejsce, potrzebne są odpowiednie produkty, czyli balony oraz butla z helem. Przeczytaj, jak je dobrze napompować, używając prawidłowo sprzętu!

Jak najszybciej napompować 50 balonów?

Napełnianie ich powietrzem z płuc jest dość trudne i czasem nawet niebezpieczne dla zdrowia, zwłaszcza przy dużej liczbie tych dekoracji. Innym sposobem może być wykorzystanie specjalnej pompki. Jednak zdecydowanie najszybszym i najmniej kłopotliwym rozwiązaniem będzie butla z helem na 50 balonów gumowych albo foliowych. To sprzęt jednorazowego użytku, który wyposażony jest w łatwy w użyciu minireduktor, a znajdujący się w nim gaz jest pod wysokim ciśnieniem. Dlatego należy zachować ostrożność zarówno podczas jego transportu, jak i przechowywania i używania. Na opakowaniu znajduje się instrukcja obsługi, która pokazuje, jak w bezpieczny sposób nadmuchać balonowe dekoracje. Dobrze nadmuchane, będą cieszyć swoim widokiem przez wiele godzin.

Jakie są zalety zastosowania helu do balonów?

Argumentem skłaniającym do wyboru dekoracji nadmuchiwanych niepalnym gazem lżejszym od powietrza jest nie tylko ich efektowny wygląd. Znajdujący się w butli hel to pierwiastek, który swobodnie się unosi przez długi czas. W związku z tym napełnione nim 50 balonów wytrzyma:

  • nawet przez jeden miesiąc – dotyczy to foliowych produktów,
  • od 5 do 7 godzin – w przypadku gumowych artykułów.

W ten sposób więc zyskuje się piękną i wytrzymałą ozdobę sali bankietowej lub innego wnętrza.

Tego rodzaju dekoracja może również zagościć na wszelkiego rodzaju imprezach, spotkaniach oraz eventach zorganizowanych w plenerze. 

Gdzie można zamówić butlę z helem na 50 balonów?

Taki sprzęt dostępny jest przede wszystkim w sklepach, które specjalizują się w sprzedaży akcesoriów wykorzystywanych podczas różnych eventów itp. wydarzeń. Można go zamówić również przez internet, np. w zestawie z dekoracjami do nadmuchania. Jeśli zależy Ci na tym, aby były efektowne i wytrzymały wielogodzinną imprezę, wybór jest jasny.