Czerwiec to miesiąc wyczekiwany nie tylko przez uczniów, ale również nauczycieli, którzy przez wiele miesięcy starali się przekazać swoją wiedzę często opornym umysłom. Zakończenie roku szkolnego jest nagrodą za poświęcony wysiłek, a jednocześnie okazją, aby wynagrodzić gronu pedagogicznemu trud nauczania. Co na prezent dla nauczyciela wybrać?

Prezent na zakończenie roku szkolnego – podziękuj nauczycielom za całoroczny trud

Praca nauczyciela jest niezmiernie trudna do wycenienia. To wiele godzin lekcyjnych (a często i pozalekcyjnych) spędzonych na tłumaczeniu lub powtarzaniu materiału szkolnego wraz z uczniami oraz przygotowywaniu ich do egzaminów. Podczas rozdawania świadectw warto wręczyć im drobne upominki, aby podziękować za całoroczną współpracę. Prezent dla nauczyciela powinien być oryginalny i niebanalny.

Jaki prezent dla nauczyciela? Poznaj nasze propozycje!

Tradycyjnym rozwiązaniem jest pięknie przystrojony bukiet kwiatów. Wolisz coś bardziej oryginalnego? Co na prezent dla nauczyciela będzie wtedy najlepsze? Poznaj nasze propozycje i wybierz coś dopasowanego do gustu Twojej szkolnej wychowawczyni lub wychowawcy.

Pióro marki Parker w eleganckim skórzanym etui

Wieczne pióro to wyjątkowy prezent, odpowiedni na wiele różnych okazji. Sięgnij po model wykonany z wysokiej jakości stali oraz trwałego tworzywa sztucznego. Etui na specjalne życzenie może zostać ozdobione dowolnym napisem lub grafiką.

Pamiątkowa grawerowana płytka ze szkła akrylowego, umocowana na drewnianej podstawce

Tego typu prezent może wręczyć ulubionemu nauczycielowi cała klasa, która właśnie zakończyła edukację. Przemyślana i naniesiona na powierzchnię płytki sentencja lub podziękowanie będzie miłą pamiątką na wiele lat.

Pudełko pysznych pralinek w belgijskiej czekoladzie

To podarek idealny dla najmilszej pani wychowawczyni. Wieczko pudełka można ozdobić dowolną grafiką i spersonalizowanym napisem.

Pendrive z ozdobnym monogramem

Praktyczny nośnik danych w drewnianej obudowie i z pięknym nadrukiem ozdobionym monogramem z pewnością przyda się każdemu nauczycielowi.

Bidon z wygrawerowanym napisem lub ozdobnym inicjałem imienia

To doskonały prezent dla pana lub pani uczących wychowania fizycznego.

Drewniane, pięknie zdobione i spersonalizowane pudełko na herbatę

Taki drobiazg będzie idealny dla miłośniczki niecodziennych herbat. W skrzynce jest przegródka zawierająca dwa rodzaje aromatycznych mieszanek.

Spodobały Ci się nasze propozycje prezentów?

Przedstawiliśmy kilka pomysłów, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla nauczyciela. Drobny upominek zawsze najlepiej jest dopasować do gustu obdarowywanej osoby. Uczniowie często znają zamiłowania i pasje swoich wychowawców, dlatego warto pod tym kątem dobierać przedmioty na upominki.