Prowadzisz firmę sprzątającą? Sprawdź, jakie środki chemiczne warto kupić. Poznaj ofertę marki Swish, która znana jest z biodegradowalnych preparatów do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń. Sprzątaj szybko i skutecznie.

Uniwersalne koncentraty czyszczące

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się uniwersalne preparaty czyszczące. Niskopieniące preparaty na bazie alkoholu stosowane są do mycia posadzek i powierzchni ponadpodłogowych. Mają właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu zapobiegają nieszczęśliwym wypadkom oraz nabłyszczają podłogę, co natychmiastowo poprawia jej wygląd. Wyróżniają się przyjemnym, świeżym zapachem. Ponadto można aplikować je w miejscach przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Koncentraty sprzedawane są w małych i dużych opakowaniach. Pojemność łatwo dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. W przypadku firm sprzątających najlepiej sprawdzają się butle pięciolitrowe, których zawartość wystarczy na długi czas.

Żele do toalet i preparaty antybakteryjne

Kolejną propozycją, jaką przygotowała marka Swish w Polsce, jest żel antybakteryjny przeznaczony do stosowania w sanitariach. Ten produkt:

  • posiada gęstą formułę, która dociera nawet do trudnodostępnych miejsc,
  • usuwa osady z kamienia i mydła,
  • nadaje się do czyszczenia armatury łazienkowej (muszli klozetowej, wanny, umywalki, kabiny prysznicowej),
  • po rozcieńczeniu służy do mycia płytek na ścianie i podłodze.,
  • jest tani i wydajny oraz ma właściwości antybakteryjne.

Warto zwrócić uwagę również na eliminatory przykrych zapachów, które działają przez długi czas. Dostępne są w poręcznych opakowaniach ze spryskiwaczem. Dzięki nim można skutecznie usunąć woń ścieków, uryny, piwa, cygar, papierosów i śmieci. Szczególnie polecane są do sprzątania hoteli. Można dodawać je do środków czystości, na przykład płynu do mycia podłóg.

Sklep z chemią do sprzątania

Wśród produktów marki Swish znajdziesz preparaty do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Kup dobry żel do toalet, eliminator przykrych zapachów i uniwersalny koncentrat czyszczący. Zadbaj o odpowiednią higienę obiektów użyteczności publicznej.