Osoby niepełnosprawne potrzebują wsparcia przy wykonywaniu wielu czynności. Wystarczy jednak zapewnić im odpowiednie sprzęty, by stały się bardziej samodzielne. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na wynajem łóżka ortopedycznego, podnośnika lub wózka inwalidzkiego.

Wynajem sprzętów rehabilitacyjnych

Na wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego decydują się przewlekle chorzy lub osoby po urazach, które potrzebują czasu, by wrócić do pełnej sprawności. Przydatne są na przykład łóżka ortopedyczne z elektryczną regulacją. Użytkownik może wybrać najbardziej komfortową dla siebie pozycję przy użyciu poręcznego pilota. Tego typu łóżka wyposażone są w wysięgniki i barierki, które zapobiegają upadkom i zwiększają bezpieczeństwo chorego. Kółka jezdne umożliwiają ich łatwe przemieszczanie.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Warszawie zapewnia dostawę zamówionego towaru do domu oraz kompleksowe wsparcie przy jego montażu. Pracownicy wyjaśniają klientom, jak korzystać z określonych produktów. Wynajem dla wielu osób jest bardziej opłacalny od kupna nowych urządzeń.

Wypożyczalnia podnośników i wózków inwalidzkich

W opiece nad chorymi przydatne są także podnośniki. Umożliwiają wygodne przenoszenie osoby niepełnosprawnej, na przykład z łóżka na wózek lub z wózka do wanny w łazience. Wyposażone są w wydajne akumulatory i solidne, czteropunktowe zawiesie. Ponadto klienci wypożyczalni mogą zdecydować się na wynajem wózków inwalidzkich z odchylanymi podłokietnikami i wyjmowanymi podnóżkami. Dzięki nim, pomimo niesprawnych nóg, można samodzielnie się poruszać. W ofercie dostępne są też kule, balkoniki i koncentratory tlenu.

Sprzęty dla osób niepełnosprawnych

Przekonaj się, jak dobrze dobrane sprzęty rehabilitacyjne poprawiają jakość życia chorych. Wybierz urządzenia, które ułatwiają przemieszczanie się. Wynajmując je, możesz liczyć na ich transport, montaż i porady w sprawie użytkowania.