Wybierając się na Podhale, większość osób myśli o rozrywkach takich jak zdobywanie górskich szczytów czy ewentualnie trekking po nizinach, ale wodne atrakcje także są dostępne w tym miejscu i godne tego, by z nich skorzystać. Pływanie w basenie może być doskonałą formą relaksu po wysiłku w górach. Do wyboru są zaś różne możliwości. Poznaj je!

Wodne rozrywki w Zakopanem

Miasto to żyje z turystów, dlatego jego mieszkańcy czy osoby spoza niego prowadzące w nim biznesy nastawione na gości starają się odpowiadać na ich wszelkie oczekiwania. Stąd obecność między innymi aquaparków, salonów Wellnes & Spa, a także term. We wszystkich tych miejscach można korzystać z basenów. Ich wadą jednak jest fakt, że zwłaszcza w sezonie są bardzo zatłoczone, co uniemożliwia pełen relaks. Czasami zresztą do takich obiektów, zwłaszcza gdy są to salony spa, nie można dostać się bez rezerwacji poczynionej znacznie wcześniej.

Jeśli ktoś ceni sobie komfort i niczym nieskrępowany dostęp do basenu, lepszym wyborem niż miejsca ogólnodostępne będzie hotel w Zakopanem z basenem , oczywiście nie pod gołym niebem, gdyż z takich zbiorników można korzystać w polskich górach bardzo rzadko —  wszak pogoda jest zmienna. Jednocześnie właściciele najlepszych obiektów dbają, by goście cieszyli się z tego, że są w górach, oferują zatem zapierający dech w piersiach widok na masyw górski dzięki przeszklonym ścianom. Możliwość podziwiania gór w basenie czy na leżaku przy jego brzegu na pewno jest dużo bardziej nęcąca niż marznięcie w tłumie na Krupówkach albo innych ulicach miasta. W dodatku, wybierając takie rozwiązanie, można mieć pewność kameralnej atmosfery i braku tłoku w strefie basenowej, gdyż w najlepszych hotelach mogą z niej korzystać tylko zameldowani goście.

Znajdź idealny hotel

Hoteli, w tym luksusowych, z basenami i całą strefą Wellness & Spa, jest w stolicy polskich Tatr mnóstwo, co stanowi odpowiedź na oczekiwania turystów. Poszukaj w sieci najlepszej dla siebie oferty i wybierz kameralne miejsce, w którym naprawdę odpoczniesz. Najłatwiej zrobisz to poprzez internet.