Zastanawiasz się, jaką niespodziankę sprawić swoim pracownikom z okazji Bożego Narodzenia lub Wielkanocy? Rozwiązaniem są kartki na święta, które stanowią doskonały dodatek do głównego prezentu. Można w nich zawrzeć personalizowane życzenia dla danego pracownika i napisać, za co jest ceniony w przedsiębiorstwie. Dlaczego jeszcze kupno okolicznościowych artykułów papierniczych to świetny pomysł? Przeczytaj tekst i dowiedz się więcej. 

Kartki dopasowane do okoliczności

Zamawiając hurtowo kartki na święta , możesz postawić na interesujące Cię wzory, wybrane spośród mnóstwa propozycji, które znajdziesz w ofertach producentów. Do wyboru masz produkty eleganckie, ozdobione brokatem, z ciekawymi motywami zarówno nawiązującymi do Bożego Narodzenia, jak i Wielkanocy oraz innych okazji. Co więcej, możesz dobrać artykuły, które przygotowane są pod nadruk logo czy nazwy firmy.

Ciekawą propozycją są również warianty dobroczynne, które mogą być podarowane kontrahentom oraz klientom. W czasie świąt warto pamiętać także o czynieniu dobra, w czym pomocne są kartki charytatywne, które mogą przedstawiać np. rysunki dzieci ze szpitali. Część dochodów z kupna takich produktów przeznaczana jest na wsparcie fundacji, które pomagają potrzebującym.

Masz możliwość zamówienia produktów kwadratowych, prostokątnych, 3D i wielu innych. Wybór jest bardzo szeroki, więc z łatwością znajdziesz artykuły, które wpiszą się w Twoje potrzeby.

Czemu warto zamówić kartki świąteczne?

Wręczenie pracownikom drobnych upominków to doskonałe rozwiązanie, które buduje pozytywny wizerunek marki. Twoja firma może być postrzegana jako dobry pracodawca, u którego warto pracować. Artykuły papiernicze z krótkimi życzeniami sprawią radość osobom zatrudnionym, zwłaszcza jeśli zostaną spersonalizowane.

Zamów kartki na święta!

Inwestycja w kartki na święta to idealny pomysł między innymi na motywowanie pracowników do sumiennego wykonywania obowiązków służbowych. Poza tym ich wręczenie jest po prostu miłym gestem, który warto wykonać z okazji Bożego Narodzenia lub Wielkanocy. Dlatego zamów wybrane artykuły i spraw radość swoim pracownikom!