Urządzasz imprezę? Zamów ciasto wykonane przez profesjonalnego cukiernika! Sprawdź, dlaczego warto to zrobić i co oferują najlepsze cukiernie. Zachwyć gości słodkimi wypiekami, które pięknie wyglądają i świetnie smakują.

Mistrzowie cukiernictwa

Do stworzenia idealnego ciasta potrzebne jest doświadczenie, talent i trochę wiedzy z zakresu cukiernictwa. Amatorzy często popełniają błędy, przez które wypieki nie udają się zgodnie z planem. Właśnie dlatego w przypadku organizacji imprez najlepiej sprawdzają się torty od profesjonalnych cukierników. Tego rodzaju produkty:

  • zostają spersonalizowane według potrzeb klienta,
  • mają bogaty, zachwycający smak,
  • powstają ze starannie dobranych składników,
  • wyróżniają się uważnym wykończeniem detali,
  • wyglądają efektownie i elegancko.

W cukierni można znaleźć małe i duże ciasta. Rozmiar należy dobrać do liczby gości zgromadzonych na wydarzeniu. Pary młode najczęściej decydują się na konstrukcje trzypiętrowe, które wystarczą do poczęstowania ponad 50 osób. Organizatorzy niewielkich, kameralnych przyjęć wybierają natomiast ciasta jednopoziomowe z oryginalnymi zdobieniami. Ciekawą propozycją są wypieki mistrzowskie, które zostały zaprojektowane przez mistrzów świata w cukiernictwie. Dużą popularność zdobywają projekty Jowity Woszczyńskiej, laureatki Cake Designers World Championship 2019.

Torty na różne okazje

Najlepsze ciasta są dopasowane do okazji i gustu gości. Tort dla dzieci powinien być kolorowy i smaczny. Warto postawić na wypieki z dekoracjami nawiązującymi do znanych i lubianych bajek, takich jak „Myszka Miki”, „Smurfy”, „Minionki”, „Świnka Peppa” i „Auta”. Świetnym rozwiązaniem są też motywy kotków, piesków i pszczółek. Na weselach natomiast dominują białe, eleganckie torty wielopiętrowe, które ozdabiane są kwiatami z masy cukrowej i figurkami przedstawiającymi parę młodą. Z okazji jubileuszu firmowego warto wybrać ciasto kawowe lub pralinowe, które składa się z biszkoptu o smaku kakaowym z czekoladową masą prażynkową oraz ganaszem. Wypieki dla dorosłych mogą zawierać alkohol.

Stylowe ciasta z cukierni

Czym zaskoczyć gości na imprezie? Poczęstuj ich efektownym ciastem wykonanym przez certyfikowanego mistrza cukiernictwa! Dopasuj rodzaj tortu do okazji. Wybieraj uniwersalne smaki i oryginalne zdobienia z masy cukrowej oraz opłatków dekoracyjnych.