Dla tych, którzy pierwszy raz zdecydowali się na używanie tego rodzaju sprzętu, może się to początkowo wydawać skomplikowane. Jednak niekoniecznie tak jest praktyce! Dowiedz się, jak w prosty i bezpieczny sposób skorzystać z jednorazowej butli z helem na 50 balonów oraz poznaj zalety tego rozwiązania!

Balony z helem – idealna dekoracja na różne imprezy

Jest wiele okazji, aby je wykorzystać w celach dekoracyjnych. Nadmuchiwane ozdoby są niezwykle popularne podczas urodzin, imienin, chrzcin, wesel, wieczorów kawalerskich i panieńskich czy baby shower. Stanowią one nie tylko efektowną atrakcję, ale również dają gwarancję wielogodzinnej doskonałej zabawy zarówno dzieciom, jak i nieco starszym uczestnikom imprezy. Aby napełnić np. 50 balonów gazem, niezbędna jest jednak butla na hel. To sprzęt jednorazowego użytku, dzięki któremu bezpiecznie i szybko można nadmuchać foliowe i gumowe dekoracje.

Butla z helem na 50 balonów – jak z niej korzystać?

Używanie jej to nic trudnego – obsługa tego sprzętu jest bowiem intuicyjna. Jak krok po kroku powinna być używana butla z helem na 50 balonów:

  • po wyjęciu z opakowania należy przekręcić zawór w prawą stronę,
  • następnie trzeba nałożyć dekorację na gumowy dzióbek, tak, aby nie ześliznął się podczas napełniania – w momencie, kiedy zacznie się ona wypełniać gazem, słychać będzie charakterystyczny dźwięk (syk) ulatniającego się pierwiastka,
  • po napełnieniu produktu wystarczy zawiązać końcówkę i przymocować wstążkę.

Na samym końcu należy zakręcić zawór i przystąpić do dekorowania miejsca imprezy. 

Dodatkowo ten sprzęt wyposażony został w łatwy w obsłudze minireduktor, który ułatwia napełnianie balonów foliowych lub gumowych w prosty, szybki i bezpieczny sposób.

Butla z helem – szybki sposób na nadmuchanie 50 balonów!

W związku z tym, że sama czynność nadmuchania 50 balonów zajmuje niewiele czasu, można ją wykonać niemal w ostatniej chwili, tuż przed rozpoczęciem przyjęcia i przybyciem gości. Butlę wyposażoną w hel służący do ich napełnienia zamawia się np. w sklepie, który w ofercie ma sprzedaż akcesoriów imprezowych.