Planujesz wynajem wózka inwalidzkiego, kul lub podnośnika? Sprawdź, jak wygląda współpraca z wypożyczalnią sprzętów rehabilitacyjnych. Wybierz produkty, które ułatwiają opiekę nad chorymi i umożliwiają im samodzielne poruszanie się.

Pomoc przy wyborze sprzętu

Najważniejsze jest dobranie odpowiedniego sprzętu, który spełni potrzeby określonej osoby niepełnosprawnej. Pracownicy wypożyczalni zadają pytania o stan zdrowia klienta, by zaproponować mu najlepsze rozwiązania. Dla przykładu, przy wyborze wózka inwalidzkiego można zdecydować się na różnorodne wyposażenie, takie jak odchylane podłokietniki,  wyjmowane podnóżki i zagłówek. Istotny jest też właściwy rozmiar siedziska. Warto inwestować w wysokiej jakości sprzęty, które są funkcjonalne i odporne na uszkodzenia. Można wynająć je w korzystnej cenie.

Usługi wypożyczalni urządzeń rehabilitacyjnych

Wybrałeś już odpowiednie produkty? Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Warszawie dostarczy Ci je do domu. Jeśli jest to konieczne, zajmie się też ich montażem. Dzieje się tak między innymi w przypadku łóżek rehabilitacyjnych, które trzeba złożyć z wielu mniejszych części. Ponadto pracownicy wypożyczalni informują klientów, jak prawidłowo korzystać z określonych produktów i maksymalnie wykorzystać ich potencjał.

Dużym zainteresowaniem wśród opiekunów osób niepełnosprawnych cieszą się podnośniki z pojemnym akumulatorem, który wystarcza aż na 20 cykli podnoszenia i opuszczania chorego. Ten sprzęt umożliwia bezpieczne przenoszenie osób niechodzących. Ponadto w wypożyczalni można znaleźć kule, balkoniki i koncentratory tlenu.

Tani wynajem wózków, kul i podnośników w Warszawie

Wybierz dobrą wypożyczalnię, która pomoże Ci przy wyborze odpowiednich sprzętów rehabilitacyjnych i zapewni korzystne ceny. Postaw na nowoczesne rozwiązania, takie jak akumulatorowe podnośniki i łóżka z elektryczną regulacją.