Chcesz kupić papier toaletowy, serwetki gastronomiczne lub czyściwa z celulozy? Wybierz produkty z papieru marki Lamix! Dowiedz się, do czego używane są akcesoria od tego producenta. Zadbaj o wysoki standard higieniczny pomieszczeń.

Papier toaletowy i ręczniki papierowe

Jednym z najczęściej zamawianych przez zarządców budynków akcesoriów higienicznych jest papier toaletowy. W publicznych toaletach zużywa się go w szybkim tempie i należy zawsze mieć zapas na wymianę. Czysta i kompleksowo wyposażona łazienka jest ważnym elementem wizerunku obiektu. Na szczęście możliwy jest zakup dużych ilości papieru toaletowego w korzystnej cenie. Wystarczy wybrać hurtowe zestawy opakowań zawierających dwanaście rolek tego produktu.

W każdym domu, biurze, hotelu i barze przydają się również ręczniki papierowe z celulozy. Wykorzystywane są w różnych celach, na przykład do wycierania rąk lub usuwania zabrudzeń ze stołu lub umywalki. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na długość listka oraz gramaturę surowca.

Czyściwa i serwetki gastronomiczne

Dobrej jakości akcesoria higieniczne sprawiają, że użytkownicy wnętrz są bardziej skłonni do pozostawiania po sobie porządku. Jakie produkty papierowe Lamix znajdują zastosowanie w lokalach gastronomicznych? W restauracjach, barach i stołówkach często można spotkać serwetki gastronomiczne z unikalnym wzorem gofrowania. Umieszczane są w specjalnych pojemnikach. Goście lokali używają ich do wycierania ust i rąk lub ścierania zabrudzeń i okruchów ze stołu.

Do użytku profesjonalnego polecane są natomiast dwuwarstwowe czyściwa z celulozy, które charakteryzują się dużą chłonnością płynów. Mają biały kolor oraz sprzedawane są w poręcznych, wydajnych rolkach. Stanowią element wyposażenia ekipy sprzątającej i bywają pomocne przy myciu okien, blatów i luster.

Wysokiej jakości produkty z papieru

Jakie akcesoria z papieru są najbardziej funkcjonalne? Zamów zestawy rolek papieru toaletowego, serwetki gastronomiczne i czyściwa marki Lamix. Zwracaj uwagę na higienę w pomieszczeniach i kupuj markowe produkty w atrakcyjnej cenie.