Jest wiele okazji do tego, by obdarować ulubionego pedagoga podarunkiem. Dzień Nauczyciela, zakończenie roku szkolnego… To tylko część z nich. Warto wówczas sięgnąć po produkty personalizowane, idealne dla konkretnej specjalizacji. Jaki prezent dla nauczyciela wybrać? Sprawdź opisane poniżej propozycje.

Prezent dla polonisty, historyka…

Jeśli poszukujesz upominku dla humanistów – co powiesz na kubek lub filiżankę ze spodkiem? Świetnie się spiszą np. podczas sesji z ulubioną książką. Rewelacyjnym dodatkiem będzie skórzana zakładka. Polonistka z pewnością doceni również piękne pióro w eleganckim etui, a pan od historii – estetycznie opakowane słodkości, w tym miody pszczele.

Upominek dla matematyka, fizyka…

Znakomitym prezentem dla nauczycieli o umysłach ścisłych będzie m.in. notatnik. To idealne miejsce, gdzie będą mogli zapisywać swoje uwagi i skomplikowane obliczenia oraz wiele innych, bez wątpienia ważnych rzeczy. Fizyk z kolei doceni kubek lub butelkę termiczną, najlepiej z objaśnieniem, jak ów gadżet działa. Informatyk natomiast na pewno ucieszy się, gdy otrzyma spersonalizowanego pendrive’a.

Podarunek dla wuefisty

Panowie i panie od WF-u to zwykle twarde osoby… ale można je zmiękczyć, jeśli wie się, jaki prezent im podarować. Praktyczne i efektowne są np. specjalne lunchboxy z grawerem. W końcu to nauczyciele, którzy na pierwszym miejscu stawiają zdrowie, a właściwe odżywianie to podstawa! Chyba że przychodzi czas na odrobinę relaksu… wtedy personalizowany kufel, oczywiście na zdrowe napoje, będzie doskonałym wyborem.

Prezent dla wychowawcy

Wychowawcy bywają jak kolejny rodzic. Uczniowie nierzadko obdarzają ich zaufaniem, gdyż zajmują się oni nie tylko edukacją, ale i problemami, z jakimi zmagają się ich podopieczni. Dlatego prezenty dla nich powinny być wyjątkowe. Elegancki zestaw składający się np. z portfela, długopisu i breloka? A może nieco zabawna, a z drugiej strony – podbudowująca okładka magazynu z zdjęciem i tytułem „Najlepszy Nauczyciel”, do tego wstawiona w elegancką ramkę? To świetny sposób na docenienie pracy wychowawcy.

Prezenty dla każdego nauczyciela

Relacje uczniów z nauczycielami mogą być wyjątkowe. Zdarzają się mentorzy, którzy pozytywnie zapadają w pamięć na całe lata. Dlatego, czy to opuszczając szkołę, czy np. na Święto Komisji Edukacji Narodowej, warto im wręczyć spersonalizowany upominek. Będzie on miłą pamiątką, pozwalającą wrócić do chwil spędzonych z ich podopiecznymi.