Ludzie chcący urozmaicać swoje życie seksualne mają ku temu wiele możliwości, a jedną z chętniej wybieranych jest stosowanie akcesoriów erotycznych, których popularność stale rośnie. Szczególne przy tym emocje budzą akcesoria w typie BDSM, czyli związane z krępowaniem, uległością, dominacją i zadawaniem kontrolowanego bólu. Sprawdź, co można znaleźć w tej kategorii.

Akcesoria BDSM w sex shopie —  dla początkujących i zaawansowanych

Zabawy związane z krępowaniem, uległością i dominacją, a tym bardziej —  z zadawaniem bólu, kojarzą się często z bardzo odważnymi praktykami. Warto jednak pamiętać, że może to przybrać formę preferowaną przez partnerów, nie trzeba zatem od razu decydować się na najodważniejsze rozwiązania czy zaawansowane gadżety. Akcesoria BDSM w sex shopie to nie tylko pejcze, obroże, kagańce czy łańcuchy, ale też na przykład delikatne opaski do krępowania, szarfy mogące pełnić tę samą rolę czy zabawne, puszyste kajdanki. Takie subtelne akcesoria są idealne na pierwsze próby, jak i dla osób, które, mimo pewnego zaawansowania, nie chcą posuwać się dalej —  wszak nie jest to obowiązkowe.

Każdy może też wybrać, jaki rodzaj praktyk go interesuje. Nawet osoby, które nigdy by się o to nie podejrzewały, mogą poczuć się podniecone bardziej niż kiedykolwiek gdy włożą bieliznę utrzymaną w tym klimacie albo zostaną skute kajdankami przez partnera czy partnerkę… bądź same dokonają skucia drugiej osoby. Warto spróbować, może się okazać, że jest to właśnie to, co pozwoli wzniecić w sypialni prawdziwy ogień.

Co jeszcze można znaleźć?

Akcesoria do krępowania, mające pozwolić na zdominowanie drugiej osoby i uzyskanie jej uległości, a także po prostu budzące duże emocje, należą do najbardziej znanych produktów z obszaru BDSM. Znane są też typowe dla tych klimatów stroje —  z ćwiekami, z lateksu czy innego materiału imitującego skórę, o odważnych fasonach. Jednak dobry sklep zaoferuje znacznie więcej, na przykład wspomniane pejcze, ale też packi do zadawania miłosnych razów, miotełki do drażnienia skóry, obroże, kneble w wielu wariantach, a nawet klatki na męskie narządy płciowe, smycze czy pasy cnoty.