Święta są doskonałą okazją do nawiązania lepszej więzi ze swoimi klientami i kontrahentami biznesowymi. Jak złożyć im życzenia? Zainwestuj w spersonalizowane kartki na Boże Narodzenie. Sprawdź, czym kierować się przy zakupie takich produktów.

Świąteczne kartki jako element marketingu

Jeśli chcesz, by Twoja marka na dłużej pozostała w pamięci ludzi, buduj z nią pozytywne skojarzenia. Bez wątpienia dobre wrażenie na klientach zrobi wspólne świętowanie Bożego Narodzenia. Tak naprawdę wystarczy drobny gest, taki jak podarowanie komuś kartki ze świątecznymi życzeniami. W ten sposób można:

  • wyróżnić się wśród konkurencji,
  • pozyskać lojalność konsumentów,
  • zbudować wizerunek przyjaznej marki,
  • dyskretnie zachęcić odbiorców do korzystania z oferty firmy.

Bożonarodzeniowe działania marketingowe należy planować z wyczuciem. Do kartki można dołączyć na przykład ulotkę z najnowszym katalogiem sprzedawanych przez siebie produktów. Szczególnie cenionym kontrahentom biznesowym warto podarować coś więcej, na przykład słodycze lub firmowe gadżety. Dzięki temu można pokazać im, że są ważni.

Efektowne życzenia bożonarodzeniowe

Zastanów się, jakie wrażenie chcesz wywołać u obdarowywanych osób. Najlepsze są bożonarodzeniowe kartki świąteczne zaprojektowane w tradycyjnym stylu. Ich projekty uwzględniają znane na całym świecie symbole Bożego Narodzenia. Świetnym rozwiązaniem jest na przykład grafika przedstawiająca zimowy krajobraz, ośnieżone choinki pod ciemnym niebem. Dużą popularnością cieszą się także nadruki z bombkami, reniferami, gwiazdkami i bałwankami.

Firmowe kartki okazjonalne można spersonalizować. Przedsiębiorca decyduje między innymi o ich kształcie i rozmiarze. Wewnątrz umieszczany jest wskazany przez kupującego tekst. Istnieje również opcja pozostawienia pustego miejsca na własnoręczne wpisanie życzeń. Kolejną kwestią jest dobór koperty. Najbardziej uniwersalne są modele w kolorze białym lub kremowym. Sprzedawca pomoże dopasować odpowiednie rozwiązania i przeprowadzi sprawną wycenę zamówienia.

Kartki okazjonalne na indywidualne zamówienie

Jak zadbać o wizerunek swojej marki? Nawiązuj dobre relacje z klientami. Wysyłaj im bożonarodzeniowe życzenia. Kartki okazjonalne zamówisz bezpośrednio u producenta, hurtowo i w korzystnej cenie.