Chcesz sprawić miłą niespodziankę swoim pracownikom? Szukasz sposobu na podtrzymanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi i klientami? W obu przypadkach rozwiązanie stanowią kartki na święta. Możesz wręczyć je z okazji Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Jakie artykuły warto wybrać? Zobacz, które produkty sprawdzą się doskonale!

Rodzaje kartek – które warto wybrać?

Wśród produktów dostępnych u producentów znajdziesz mnóstwo rodzajów kartek. Które z nich wybrać na święta? W przypadku Bożego Narodzenia lub Wielkanocy opłaca się zainwestować m.in. w artykuły:

  • firmowe – z nadrukowanym logo Twojej marki lub nazwą firmy,
  • dobroczynne – zamawiając je, jednocześnie wspierasz wybrane fundacje, które niosą pomoc potrzebującym,
  • charytatywne – zwykle przedstawiają obrazki wykonane przez podopiecznych danej fundacji lub dzieci przebywające w szpitalu; część dochodów z ich kupna również przekazywana jest fundacjom,
  • eleganckie – bogato zdobione, wyróżniające się wspaniałym wyglądem, 
  • z motywem religijnym – warto je zamówić zwłaszcza wtedy gdy wiesz, że Twoi pracownicy lub kontrahenci są osobami wierzącymi i takie produkty przypadną im do gustu.

Na każdego rodzaju produkty możesz nadrukować logo swojej firmy i jednocześnie wesprzeć działania marketingowe, wręczając artykuły partnerom biznesowym i klientom. Obdarowane osoby docenią ten miły gest i zapamiętają Twoje przedsiębiorstwo jako solidnego kontrahenta, któremu warto zaufać. 

Personalizowane kartki na święta

Firmowe kartki na święta to doskonały sposób aby docenić pracowników przedsiębiorstwa. Personalizując życzenia, wyrazisz swoją wdzięczność za trud wkładany w codzienną pracę. Każda obdarowana osoba na pewno będzie zadowolona z takiego upominku i poczuje się zmotywowana do dalszych działań na rzecz firmy.

Wybierz najlepsze kartki na święta i złóż zamówienie!

Już wiesz, że kupno okolicznościowych kartek na święta to dobra inwestycja, która zostanie doceniona zarówno przez pracowników, jak i partnerów biznesowych oraz klientów. Po przeczytaniu artykułu z łatwością dobierzesz odpowiedni rodzaj produktów. Sprawdź ofertę producenta i wybierz artykuły dla swojej firmy!