Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele atrakcji oferuje Polska. Czasem nie trzeba udawać się daleko, by fantastycznie spędzić czas w wolny dzień, na przykład weekend, przy okazji zwiedzając coś ciekawego. Takim miejscem na pewno jest Pochylnia Buczyniec. Dowiedz się więcej!

Rejs po Kanale Elbląskim

Osoby lubiące spędzać czas na wodzie mogą wybrać się na rejs Kanałem Elbląskim, w pobliżu którego jest wiele atrakcji. Przede wszystkim jednak przemieszczanie się odrestaurowanym, zabytkowym statkiem pozwala podziwiać linię brzegową i piękny krajobraz. Jest to też okazja, by zobaczyć wyjątkowe pochylnie, jak Pochylnia Buczyniec . Ich pokonywanie sprawia, że niejako przemieszcza się statkiem po trawie, gdyż nie ma tam wody. To ciekawostka i niezwykły sposób na spędzenie wolnego czasu, w dodatku na świeżym powietrzu, w otoczeniu piękna przyrody.

Dla kogo to oferta?

Statki, którymi można wypłynąć w rejsy, są przygotowane do różnych okoliczności, a także mają sporo miejsc, możliwe jest zatem wybranie się na wycieczkę grupą znajomych czy całą rodziną. Zabezpieczenia przed niepogodą, takie jak zasłony od wiatru i zadaszenie, a także możliwość zejścia na dolny pokład, pozwalają z opcji tej korzystać przez większą część roku, bez obaw o to, że pogoda okaże się niestabilna. Udział w rejsie mogą wziąć także dzieci w wózkach oraz osoby niepełnosprawne. W grę wchodzi wynajęcie statku razem z załogą. Warto zdecydować się na taką aktywność w każdym przypadku, a zwłaszcza kiedy chce się sprawdzić, jak można odbywać rejs po trawie.

Doskonała aktywność

Otoczenie Kanału Elbląskiego ma wiele do zaoferowania, to nie tylko piękne plenery, ale też liczne atrakcje, dla dorosłych i dzieci, warto więc to sprawdzić. Podczas wypadu w te rejony nikt nie będzie się nudził, wszyscy będą zachwyceni!