Do sprzątania dużych obiektów komercyjnych niezbędne są dobrej jakości środki chemiczne. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w preparaty marki Swish. Poznaj najpopularniejszą chemię do czyszczenia podłóg i toalet.

Marka Swish

Podstawowym zadaniem środków do sprzątania jest usuwanie bakterii. Czyste wnętrza są po prostu bezpieczniejsze dla użytkowników. Szczególnie w obiektach użyteczności publicznej, gdzie przemieszcza się duża liczba osób, ważne jest precyzyjne usuwanie zabrudzeń i zapobieganie rozprzestrzenianiu zarazków. Najlepsza chemia pielęgnuje też czyszczoną powierzchnię i poprawia jej wygląd. Marka  Swish w Polsce cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ oferuje preparaty łatwe i skuteczne w użyciu. Można kupić je w korzystnej cenie w każdym dobrze wyposażonym sklepie z chemią. Wydajne opakowania mają pojemność nawet do 5 litrów, dzięki czemu ich zawartość wystarczy na długi czas i doskonale sprawdzają się do czyszczenia obiektów wielkopowierzchniowych.

Najpopularniejsze środki czystości

Jakie są najczęściej wykorzystywane przez użytkowników preparaty chemiczne Swish? Wśród bestsellerów można wymienić uniwersalny koncentrat do mycia powierzchni. Posiada on właściwości antypoślizgowe, antystatyczne i nabłyszczające, przez co szczególnie polecany jest do mycia podłóg. Środek nadaje się do stosowania na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Ponadto klienci chętnie kupują preparaty do usuwania tłuszczu i zapieczeń, sprawdzające się w restauracjach i innych obiektach gastronomicznych. Warto zwrócić uwagę również na antybakteryjny żel do toalet, który usuwa osady z kamienia i mydła oraz ma gęstą formułę docierającą do trudnodostępnych miejsc. Należy dozować go według wskazań producenta, w zależności od intensywności usuwanego zabrudzenia.

Chemia do mycia podłóg i toalet

Zależy Ci na szybkim i skutecznym sprzątaniu dużych powierzchni? Postaw na sprawdzone środki chemiczne. Zainwestuj w koncentraty do mycia podłóg, płyny antybakteryjne i żele do toalet marki Swish. Kupisz je w butelkach o małych i dużych pojemnościach.